Jdi na obsah Jdi na menu
 


Den druhý-6.10.2007

15. 12. 2007
Tak 6.10.2007 jsme konečně vyrazili na náš nový řopík. Původně měl jet i Dan ale i přes všechny sliby se nás vykašlal. Nakonec jsme tedy byli jen dva. Ondra a Vašek. Na řopík nás vezl Ondrův brácha Marek(v autě byla sranda).

Po příjezdu jsme se pustili do toho nejhoršího a to do škrábání lišejníků. Pomáhal i Marek. Po jeho odjezdu šel Ondra vyklízet objekt a Váša dál bojoval s lišejníky. Až Ondra uklidil vnitřek vylezli jsme na stropnici a chtěli se pustit do natírání prasečích ocásků. Jenže barva vůbec nevypadala černě a to ani po dlouhém míchání. Nejdříve byla úplně šedá potom šedočerná a nakonec černomodrá. Na zkoušku se udělaly dva a výsledek byl hrozný. Sešli jsme tedy dovnitř a natírali konzole pro ventilátor. Po chvíli odešel Vašek kamsi do lesa. Tak jsem šel tedy natírat futra na pancířové dveře. Mezi tím se vrátil a že tedy bude dělat protipěchotní překážku. Nakonec jsem mu ještě pomhl a bylo hotovo. Výsledek byl super. Ze zbylého dřeva ještě udělal stožár na vlajku.

Chílilo se k večeru a chtěli jsme zamknout objekt. Jenže Vašek ztratil jednu věc tak jsme to nemohli čím zamknout. Naštěstí dveře nejdou zatím otevřít bez pomocí určitého nástroje, takže se žádná barva co se tam nechala neztratila. Akce se myslím vyvedla.